Kolejne ważne zwycięstwo !

Ks Strażak Nowa Wieś pokonał na własnym boisku drużynę Ks Płomień Niegowonice 2:0. Był to bardzo trudy mecz, toczony w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Drużyna gości w pierwszej połowie była wyraźnie lepsza i gra toczyła się pod ich dyktando. W drugiej połowie gra się wyrównała i to drużyna Strażaka wypracowała sobie więcej sytuacji bramkowych, dwie z nich zostały zamienione na gole. Cieszy dobra gra dotychczasowych zmienników, pokazuje to że nasza drużyna jest nadal mocna pomimo kilku poważnych absencji. Ks Strażak pokazał charakter i oby tak dalej !

Skład: Cebula, Gryta (Szczotka), Gawron , Gwóźdź ( Trefon), Kacprowicz, Klimczyk, Skręt, Kocot, Cichoń, Dróżdż (Klimczyk G), Gendziwełna ( Małota)