zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
1:1
Promień Strzemieszyce Małe
Zew Sosnowiec
5:3
Łazowianka II Łazy
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
2:0
Unia II Dąbrowa Górnicza
KS Mydlice
0:2
Strażak Nowa Wieś
Zagłębiak Tucznawa
2:0
AKS II Niwka Sosnowiec
JSP Warta Zawiercie
0:3
KS Giebło
KSGP II
1:15
KS Preczów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
2:4
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
KS Giebło
0:7
Zagłębiak Tucznawa
Promień Strzemieszyce Małe
5:0
KS Mydlice
Jedność Strzyżowice
2:0
Strażak Nowa Wieś
KS Preczów
7:0
JSP Warta Zawiercie
AKS II Niwka Sosnowiec
2:1
Zew Sosnowiec
Unia II Dąbrowa Górnicza
1:1
KSGP II
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice
1:2
Jedność Strzyżowice
Zagłębiak Tucznawa
0:5
KS Preczów
Zew Sosnowiec
3:2
KS Giebło
JSP Warta Zawiercie
2:2
Unia II Dąbrowa Górnicza
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
7:1
Promień Strzemieszyce Małe
Łazowianka II Łazy
5:1
Strażak Nowa Wieś
KSGP II
3:0
KS Wysoka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
4:0
JSP Warta Zawiercie
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
3:0
KSGP II
Promień Strzemieszyce Małe
0:1
Jedność Strzyżowice
KS Preczów
6:2
Zew Sosnowiec
Łazowianka II Łazy
4:1
KS Mydlice
AKS II Niwka Sosnowiec
3:1
Strażak Nowa Wieś
Unia II Dąbrowa Górnicza
2:1
Zagłębiak Tucznawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
2:1
Unia II Dąbrowa Górnicza
KS Mydlice
4:2
AKS II Niwka Sosnowiec
KS Giebło
5:0
Strażak Nowa Wieś
Zagłębiak Tucznawa
4:1
KS Wysoka
Jedność Strzyżowice
2:1
Łazowianka II Łazy
JSP Warta Zawiercie
1:5
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
KSGP II
8:2
Promień Strzemieszyce Małe
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Strzemieszyce Małe
0:4
Łazowianka II Łazy
KS Wysoka
1:0
Zew Sosnowiec
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
2:0
Zagłębiak Tucznawa
KS Giebło
1:0
KS Mydlice
KS Preczów
7:0
Strażak Nowa Wieś
KSGP II
4:2
JSP Warta Zawiercie
AKS II Niwka Sosnowiec
3:2
Jedność Strzyżowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
1:1
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Jedność Strzyżowice
0:4
KS Giebło
KS Mydlice
1:4
KS Preczów
Unia II Dąbrowa Górnicza
1:1
Strażak Nowa Wieś
Zagłębiak Tucznawa
5:2
KSGP II
JSP Warta Zawiercie
2:3
Promień Strzemieszyce Małe
Łazowianka II Łazy
3:2
AKS II Niwka Sosnowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Strzemieszyce Małe
1:5
AKS II Niwka Sosnowiec
KS Wysoka
3:1
Strażak Nowa Wieś
KS Giebło
4:1
Łazowianka II Łazy
KS Preczów
3:0
Jedność Strzyżowice
JSP Warta Zawiercie
3:5
Zagłębiak Tucznawa
KSGP II
3:3
Zew Sosnowiec
Unia II Dąbrowa Górnicza
4:1
KS Mydlice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS II Niwka Sosnowiec
0:7
KS Giebło
Jedność Strzyżowice
1:1
Unia II Dąbrowa Górnicza
Zew Sosnowiec
4:0
JSP Warta Zawiercie
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
8:0
Strażak Nowa Wieś
KS Mydlice
0:3
KS Wysoka
Zagłębiak Tucznawa
2:2
Promień Strzemieszyce Małe
Łazowianka II Łazy
2:2
KS Preczów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
1:0
Jedność Strzyżowice
Zagłębiak Tucznawa
1:2
Zew Sosnowiec
KS Preczów
13:0
AKS II Niwka Sosnowiec
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
2:0
KS Mydlice
Promień Strzemieszyce Małe
1:0
KS Giebło
KSGP II
3:4
Strażak Nowa Wieś
Unia II Dąbrowa Górnicza
3:1
Łazowianka II Łazy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
3:0
Promień Strzemieszyce Małe
KS Giebło
1:3
KS Preczów
Jedność Strzyżowice
0:2
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
KS Mydlice
2:6
KSGP II
JSP Warta Zawiercie
2:1
Strażak Nowa Wieś
Łazowianka II Łazy
8:0
KS Wysoka
AKS II Niwka Sosnowiec
0:0
Unia II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
2:3
AKS II Niwka Sosnowiec
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
1:2
Łazowianka II Łazy
Promień Strzemieszyce Małe
0:8
KS Preczów
KSGP II
0:3*
Jedność Strzyżowice
Unia II Dąbrowa Górnicza
1:1
KS Giebło
JSP Warta Zawiercie
2:3
KS Mydlice
Zagłębiak Tucznawa
1:1
Strażak Nowa Wieś
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
4:0
Strażak Nowa Wieś
KS Preczów
2:2
Unia II Dąbrowa Górnicza
Jedność Strzyżowice
0:2
JSP Warta Zawiercie
KS Mydlice
1:7
Zagłębiak Tucznawa
KS Giebło
3:0
KS Wysoka
Łazowianka II Łazy
7:1
KSGP II
AKS II Niwka Sosnowiec
4:6
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
3:2
KS Giebło
KS Wysoka
1:3
KS Preczów
Promień Strzemieszyce Małe
4:0
Unia II Dąbrowa Górnicza
Zew Sosnowiec
3:0
KS Mydlice
Zagłębiak Tucznawa
6:1
Jedność Strzyżowice
JSP Warta Zawiercie
1:5
Łazowianka II Łazy
KSGP II
7:4
AKS II Niwka Sosnowiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Strzemieszyce Małe
2:0
Strażak Nowa Wieś
Jedność Strzyżowice
1:1
Zew Sosnowiec
KS Preczów
4:0
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Unia II Dąbrowa Górnicza
6:0
KS Wysoka
KS Giebło
3:0*
KSGP II
Łazowianka II Łazy
5:3
Zagłębiak Tucznawa
AKS II Niwka Sosnowiec
1:2
JSP Warta Zawiercie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS II Niwka Sosnowiec
0:3*
Zagłębiak Tucznawa
KS Giebło
6:1
JSP Warta Zawiercie
Strażak Nowa Wieś
0:0
KS Mydlice
Promień Strzemieszyce Małe
- : -
KS Wysoka
KS Preczów
- : -
KSGP II
Łazowianka II Łazy
- : -
Zew Sosnowiec
Unia II Dąbrowa Górnicza
- : -
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
3:4
KS Wysoka
KS Mydlice
3:2
Promień Strzemieszyce Małe
Zagłębiak Tucznawa
1:1
KS Giebło
Zew Sosnowiec
3:0*
AKS II Niwka Sosnowiec
Strażak Nowa Wieś
4:1
Jedność Strzyżowice
JSP Warta Zawiercie
0:6
KS Preczów
KSGP II
2:2
Unia II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
2:1
KSGP II
KS Giebło
2:1
Zew Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe
3:2
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Jedność Strzyżowice
3:3
KS Mydlice
Strażak Nowa Wieś
1:4
Łazowianka II Łazy
KS Preczów
5:0
Zagłębiak Tucznawa
Unia II Dąbrowa Górnicza
3:4
JSP Warta Zawiercie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Tucznawa
1:0
Unia II Dąbrowa Górnicza
Zew Sosnowiec
1:2
KS Preczów
KS Mydlice
0:3
Łazowianka II Łazy
Jedność Strzyżowice
1:3
Promień Strzemieszyce Małe
Strażak Nowa Wieś
3:0*
AKS II Niwka Sosnowiec
JSP Warta Zawiercie
3:3
KS Wysoka
KSGP II
6:1
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Dąbrowa Górnicza
0:3
Zew Sosnowiec
KS Wysoka
0:2
Zagłębiak Tucznawa
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
2:1
JSP Warta Zawiercie
Promień Strzemieszyce Małe
3:4
KSGP II
Strażak Nowa Wieś
2:2
KS Giebło
Łazowianka II Łazy
5:1
Jedność Strzyżowice
AKS II Niwka Sosnowiec
0:3*
KS Mydlice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
- : -
KS Wysoka
KS Mydlice
- : -
KS Giebło
Zagłębiak Tucznawa
- : -
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Jedność Strzyżowice
- : -
AKS II Niwka Sosnowiec
Strażak Nowa Wieś
- : -
KS Preczów
JSP Warta Zawiercie
- : -
KSGP II
Łazowianka II Łazy
- : -
Promień Strzemieszyce Małe
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Nowa Wieś
- : -
Unia II Dąbrowa Górnicza
KS Preczów
- : -
KS Mydlice
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
- : -
Zew Sosnowiec
KS Giebło
- : -
Jedność Strzyżowice
Promień Strzemieszyce Małe
- : -
JSP Warta Zawiercie
KSGP II
- : -
Zagłębiak Tucznawa
AKS II Niwka Sosnowiec
- : -
Łazowianka II Łazy
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
1:10
KS Preczów
Strażak Nowa Wieś
- : -
KS Wysoka
KS Mydlice
- : -
Unia II Dąbrowa Górnicza
Zagłębiak Tucznawa
- : -
JSP Warta Zawiercie
Zew Sosnowiec
- : -
KSGP II
Łazowianka II Łazy
- : -
KS Giebło
AKS II Niwka Sosnowiec
- : -
Promień Strzemieszyce Małe
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Dąbrowa Górnicza
- : -
Jedność Strzyżowice
KS Wysoka
- : -
KS Mydlice
KS Preczów
- : -
Łazowianka II Łazy
KS Giebło
- : -
AKS II Niwka Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe
- : -
Zagłębiak Tucznawa
Strażak Nowa Wieś
- : -
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
JSP Warta Zawiercie
- : -
Zew Sosnowiec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
- : -
Zagłębiak Tucznawa
KS Mydlice
- : -
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
KS Giebło
- : -
Promień Strzemieszyce Małe
Jedność Strzyżowice
- : -
KS Wysoka
Strażak Nowa Wieś
- : -
KSGP II
Łazowianka II Łazy
- : -
Unia II Dąbrowa Górnicza
AKS II Niwka Sosnowiec
- : -
KS Preczów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Dąbrowa Górnicza
- : -
AKS II Niwka Sosnowiec
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS II Niwka Sosnowiec
- : -
KS Wysoka
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
- : -
AKS II Niwka Sosnowiec
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS II Niwka Sosnowiec
- : -
KSGP II
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
JSP Warta Zawiercie
- : -
AKS II Niwka Sosnowiec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij