zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
1:1
Promień Strzemieszyce Małe
Zew Sosnowiec
5:3
Łazowianka II Łazy
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
2:0
Unia II Dąbrowa Górnicza
KS Mydlice
0:2
Strażak Nowa Wieś
Zagłębiak Tucznawa
2:0
AKS II Niwka Sosnowiec
Olimpia Włodowice
1:2
Jedność Strzyżowice
JSP Warta Zawiercie
0:3
KS Giebło
KSGP II
1:15
KS Preczów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
2:4
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
KS Giebło
0:7
Zagłębiak Tucznawa
Promień Strzemieszyce Małe
5:0
KS Mydlice
Jedność Strzyżowice
2:0
Strażak Nowa Wieś
KS Preczów
7:0
JSP Warta Zawiercie
Łazowianka II Łazy
4:1
Olimpia Włodowice
AKS II Niwka Sosnowiec
2:1
Zew Sosnowiec
Unia II Dąbrowa Górnicza
1:1
KSGP II
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice
1:2
Jedność Strzyżowice
Zagłębiak Tucznawa
0:5
KS Preczów
Olimpia Włodowice
2:4
AKS II Niwka Sosnowiec
Zew Sosnowiec
3:2
KS Giebło
JSP Warta Zawiercie
2:2
Unia II Dąbrowa Górnicza
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
7:1
Promień Strzemieszyce Małe
Łazowianka II Łazy
5:1
Strażak Nowa Wieś
KSGP II
3:0
KS Wysoka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
4:0
JSP Warta Zawiercie
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
3:0
KSGP II
KS Giebło
8:0
Olimpia Włodowice
Promień Strzemieszyce Małe
0:1
Jedność Strzyżowice
KS Preczów
6:2
Zew Sosnowiec
Łazowianka II Łazy
4:1
KS Mydlice
AKS II Niwka Sosnowiec
3:1
Strażak Nowa Wieś
Unia II Dąbrowa Górnicza
2:1
Zagłębiak Tucznawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
2:1
Unia II Dąbrowa Górnicza
KS Mydlice
4:2
AKS II Niwka Sosnowiec
KS Giebło
5:0
Strażak Nowa Wieś
Zagłębiak Tucznawa
4:1
KS Wysoka
Olimpia Włodowice
1:3
KS Preczów
Jedność Strzyżowice
2:1
Łazowianka II Łazy
JSP Warta Zawiercie
1:5
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
KSGP II
8:2
Promień Strzemieszyce Małe
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Strzemieszyce Małe
0:4
Łazowianka II Łazy
KS Wysoka
1:0
Zew Sosnowiec
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
2:0
Zagłębiak Tucznawa
KS Giebło
1:0
KS Mydlice
KS Preczów
7:0
Strażak Nowa Wieś
KSGP II
4:2
JSP Warta Zawiercie
AKS II Niwka Sosnowiec
3:2
Jedność Strzyżowice
Unia II Dąbrowa Górnicza
- : -
Olimpia Włodowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
1:1
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Jedność Strzyżowice
0:4
KS Giebło
KS Mydlice
1:4
KS Preczów
Unia II Dąbrowa Górnicza
1:1
Strażak Nowa Wieś
Zagłębiak Tucznawa
- : -
KSGP II
JSP Warta Zawiercie
- : -
Promień Strzemieszyce Małe
Olimpia Włodowice
- : -
KS Wysoka
Łazowianka II Łazy
- : -
AKS II Niwka Sosnowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Strzemieszyce Małe
1:5
AKS II Niwka Sosnowiec
KS Wysoka
3:1
Strażak Nowa Wieś
KS Giebło
4:1
Łazowianka II Łazy
KS Preczów
3:0
Jedność Strzyżowice
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
6:1
Olimpia Włodowice
JSP Warta Zawiercie
3:5
Zagłębiak Tucznawa
KSGP II
3:3
Zew Sosnowiec
Unia II Dąbrowa Górnicza
4:1
KS Mydlice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS II Niwka Sosnowiec
0:7
KS Giebło
Olimpia Włodowice
6:0
KSGP II
Jedność Strzyżowice
1:1
Unia II Dąbrowa Górnicza
Zew Sosnowiec
4:0
JSP Warta Zawiercie
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
8:0
Strażak Nowa Wieś
KS Mydlice
0:3
KS Wysoka
Zagłębiak Tucznawa
2:2
Promień Strzemieszyce Małe
Łazowianka II Łazy
2:2
KS Preczów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
1:0
Jedność Strzyżowice
Zagłębiak Tucznawa
1:2
Zew Sosnowiec
KS Preczów
13:0
AKS II Niwka Sosnowiec
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
2:0
KS Mydlice
Promień Strzemieszyce Małe
1:0
KS Giebło
JSP Warta Zawiercie
2:0
Olimpia Włodowice
KSGP II
3:4
Strażak Nowa Wieś
Unia II Dąbrowa Górnicza
3:1
Łazowianka II Łazy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
3:0
Promień Strzemieszyce Małe
KS Giebło
1:3
KS Preczów
Jedność Strzyżowice
0:2
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
KS Mydlice
2:6
KSGP II
Olimpia Włodowice
1:1
Zagłębiak Tucznawa
JSP Warta Zawiercie
2:1
Strażak Nowa Wieś
Łazowianka II Łazy
8:0
KS Wysoka
AKS II Niwka Sosnowiec
0:0
Unia II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
2:3
AKS II Niwka Sosnowiec
Zew Sosnowiec
6:0
Olimpia Włodowice
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
1:2
Łazowianka II Łazy
Promień Strzemieszyce Małe
0:8
KS Preczów
KSGP II
0:3*
Jedność Strzyżowice
Unia II Dąbrowa Górnicza
1:1
KS Giebło
Zagłębiak Tucznawa
- : -
Strażak Nowa Wieś
JSP Warta Zawiercie
- : -
KS Mydlice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
4:0
Strażak Nowa Wieś
KS Preczów
2:2
Unia II Dąbrowa Górnicza
Jedność Strzyżowice
0:2
JSP Warta Zawiercie
KS Mydlice
1:7
Zagłębiak Tucznawa
KS Giebło
3:0
KS Wysoka
Olimpia Włodowice
0:7
Promień Strzemieszyce Małe
Łazowianka II Łazy
7:1
KSGP II
AKS II Niwka Sosnowiec
4:6
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
3:2
KS Giebło
KS Wysoka
1:3
KS Preczów
Promień Strzemieszyce Małe
4:0
Unia II Dąbrowa Górnicza
Zew Sosnowiec
3:0
KS Mydlice
Zagłębiak Tucznawa
6:1
Jedność Strzyżowice
Olimpia Włodowice
0:3*
Strażak Nowa Wieś
JSP Warta Zawiercie
1:5
Łazowianka II Łazy
KSGP II
7:4
AKS II Niwka Sosnowiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Strzemieszyce Małe
2:0
Strażak Nowa Wieś
Jedność Strzyżowice
1:1
Zew Sosnowiec
KS Preczów
4:0
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Unia II Dąbrowa Górnicza
6:0
KS Wysoka
KS Mydlice
2:1
Olimpia Włodowice
KS Giebło
3:0*
KSGP II
Łazowianka II Łazy
5:3
Zagłębiak Tucznawa
AKS II Niwka Sosnowiec
1:2
JSP Warta Zawiercie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij