Strażak Nowa Wieś Gospodarze
KS Wysoka Goście

Nowa Wieś, Pinek

Strażak Nowa Wieś
Wojciech Kacprowicz Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi.
Bartosz Swoboda Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez złapanie przeciwnika za koszulkę.
Patryk Małota Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
Łukasz Gwóźdź Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
Artur Latos Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „ty gwiżdżesz tylko pod nich”
Patryk Małota Nie zachowanie wymaganej odległości od piłki podczas wykonywania rzutu wolnego
Artur Latos Gwałtowne, agresywne zachowanie - odepchnięcie przeciwnika rękoma w klatkę piersiową bez walki o piłkę
KS Wysoka
Artur Wnuk Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „ty nie potrafisz gwizdać”
Mateusz Świątek Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „co kurwa faulu nie było?”
Mariusz Piec Zachowuje się niesportowo - masowa konfrontacja

Tomasz Ciechacki
Robert Kowalski

Sebastian Buchta Opieka medyczna
Roman Dyraga Kierownik drużyny
Marcin Nowacki Trener
Zdzisław Stanek Trener
Jan Wojtal Kierownik drużyny
Sławomir Pocztowski Fizjoterapeuta
Wiktoria Stachura Opieka medyczna

KSStrażak

02.05.2018

"Podać na 10 metrów jest problem, rzut z autu jest problem. Nasze granie to tylko trzeba przeprosić kibiców, którzy na nasze mecze chodzą" - tak swego czasu w słynnym wywiadze mówił trener Jarosław Kotas. Dodał do tego jeszcze kilka innych gwałtownych słów, których przytaczać nie będziemy, aczkolwiek wszystko co powiedział można odnieść do dzisiejszego spotkania. Tak, był to jeden z najgorszych meczów w naszej rodzimej Klasie B. Oczywiście smaczki były. 9 żółtych kartek, 2 czerwone, więcej niecelnych podań niż celnych, bramka w końcówce. Tak więc momenty były, ale ciekawe tylko i wyłącznie dla prawdziwych koneserów. Wiemy doskonale, że tacy ludzie się jeszcze na świecie uchowali i właśnie ten mecz był dla nich. Innych jeszcze raz przepraszamy, ale nie obiecujemy, że się to nie powtórzy.